0

Hakkımızda

2003 yılında başladığımız yayıncılık hayatımıza ilk olarak dergilerimizle adım attık. Yediiklim ailesi olarak yayınlarımızla ve kadrolarımızla kurulduğumuz günden bu yana ulaştığımız noktadan ve kaliteden ödün vermeksizin amaçlarımız doğrultusunda hep daha yükseklere ve daha iyiye ulaşmayı amaç edindik. İnsan emeğine ve zamanına değer vererek ticari kaygılardan çok başarılı olmayı ve öğrencilerimizi başarıya ulaştırmayı temel ilke edindik.

Yenilikçi ve birliktelik ruhuyla Yediiklim dershaneleri ve yayınları olarak sizlerle birlikte yola çıktık. Yedi ayrı bölgeden, yedi ayrı iklimden beslenerek farklılıkların zenginlik olduğu düşüncesiyle bir senteze ulaşarak yurdumuz coğrafyasının yedi bölgesinde insan odaklı olmayı ve adaylarımızın hedeflerine giden yolda onlara yol arkadaşı olmayı amaç edindik. Bünyemizde siz değerli öğrencilerimiz sayesinde her rengi ve her iklimi taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.

On yılı aşkın bir süredir siz değerli öğrencilerimizin ihtiyaç ve tercihlerini göz önünde bulundurarak yayın yelpazemizi genişlettik. KPSS, ALES, YDS, SPK, GYS, İŞ GÜVENLİĞİ, POLİS AKADEMİSİ, JANA yayınlarımız her gün yeni fikirlerle, yeni alanlara yönelerek tüm heyecanıyla artarak devam etmektedir.

Başarılarınızı sizlerle birlikte yürekten kutlamak için sloganımızı değiştirmiyoruz.

‘’YEDİİKLİM SİZE YETER’’

YEDİİKLİM EĞİTİM BİLGİSAYAR YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ostim O.S.B Mahallesi Cevat Dündar Cad. No:137 OSTİM / Yenimahalle / ANKARA
Telefon:
0850 455 06 07      • Faks: 0(312) 384 64 23
E-posta : [email protected]

Banka Hesap Numaramız
ŞİRKET ÜNVANI :YEDİİKLİM EĞİTİM BİLGİSAYAR YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Kolay Adres İle EFT Yapmak İçin Vergi Numaramızı Seçin ( OSTİM V.D . 9460195199 )

Ziraat Bankası

Kızılay Şube / Ankara

1133

TR98 0001 0011 3358 1502 6150 01

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.