YENİ SATIŞ SİTEMİZ AÇILDI
Tümyayınlarımızı, uygun fiyatlarla bulabileceğiniz, zaman zaman yapılan kampanyalarla, kampanyalı fiyatlardan ve hediye yayınlardan yararlanabileceğiniz yeni sitemiz açıldı. Artık yayın siparişleriniz devamı

 
 
 
 

 

Sık Sorulanlar

 - Sitenize nasıl üye olabilirim?
--Sitemize üye olmak için sağ bölümdeki Üye Girişi kısmından Yeni Üye bölümüne tıklayınız. Açılan sayfadaki formu doldurup Gönder butonuna tıklayınız. Sistem belirttiğiniz mail adresine aktivasyon linki gönderecektir. Mail hesabınızı açıp sistemin gönderdiği maili bulunuz. (Gelen kutusunun dışında spam, junk mail, gereksiz bölümlerinde olabilir. ) Bu maildeki aktivasyon linkine tıklayarak üyeliğinizi aktive edin.

-Sitenize üye olmadan alış veriş yapabilir miyim?
--Sitemize üye olmadan da aynı koşullarda alış veriş yapabilirsiniz. Bunun için 0312 384 64 19 / 20 nolu telefonlarımızı aramanız yeterlidir.

-Siparişim kaç günde gelir?
--Kredi kartınızle verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Havale yöntemleriyle ödeme yapmayı seçerek verdiğiniz siparişleriniz ödemenizi yapıp bize mail ya da telefonla (0312 384 64 19 / 20) bilgi vermenizin ardından işleme alınır ve kargoya verilir. Kargo şirketleri bulunduğunuz yerin uzaklığına bağlı olarak iki, üç gün içerisinde teslimat yaparlar.

-Siparişim eksik gelirse ne yapabilirim?
--Her yıl sitemiz üzerinden binlerce alış veriş yapılmakta ve bunların hemen hemen hiçbirinde sıkıntı yaşanmamaktadır. Ancak siparişiniz ile ilgili bir sorun yaşamanız halinde bize mail yada telefonla ulaşmanız durumunda yayınevimiz kendisinden kaynaklanan bir sıkıntı varsa kısa sürede çözmektedir.

-Yayınlarınız güncel mi?
--Yayınlarımız her yıl uzman bir ekip tarafından bir önceki yılların sınav sistemleri incelenerek güncellenmekte, gerekli eklemeler yapılmakta, orijinal sorularla zenginleştirilmektedir.

-Yayın Abonesi nasıl abone olabilirim?
--Yayın aboneliğinizi dilerseniz sitemiz üzerinden online olarak ( Kredi Kartı ile ödeme yapmak için Ürün Ayrıntıları sayfasında incelediğiniz ürünü "sepete at" butonu ile sepetinize alınız. Ardından sağda gördüğünüz sepetiniz bölümünden "sepete git" butonu ile sepetinize ulaşınız. Buradan ürününüz için "satın al" kısmını seçiniz Karşınıza gelecek olan sipariş ekranından gerekli bilgileri doldurunuz. Formun alt kısmında ödeme seçeneklerini göreceksiniz. Buradan Yapı Kredi seçeneğini işaretleyerek ( kartınız başka bankalara da ait olabilir ) kredi kartı bilgilerinizi giriniz. "Gönder" butonuna basarak alış verişinizi sonuçlandırınız.
Havale Yaparak ödeme yapmak için Ürün Ayrıntıları sayfasında incelediğiniz ürünü "sepete at" butonu ile sepetinize alınız. Ardından sağda gördüğünüz sepetiniz bölümünden "sepete git" butonu ile sepetinize ulaşınız. Buradan ürününüz için "satın al" kısmını seçiniz Karşınıza gelecek olan sipariş ekranından gerekli bilgileri doldurunuz. Formun alt kısmında ödeme seçeneklerini göreceksiniz. Buradan Havale seçeneğini seçiniz ve "Gönder" butonuna basarak alış verişinizi sonuçlandırınız. Daha sonra formun altında bulunan hesap numaralarımızdan birine ücretinizi yatırınız.
Posta Hesap Numarasına ödeme yapmak için Ürün Ayrıntıları sayfasında incelediğiniz ürünü "sepete at" butonu ile sepetinize alınız. Ardından sağda gördüğünüz sepetiniz bölümünden "sepete git" butonu ile sepetinize ulaşınız. Buradan ürününüz için "satın al" kısmını seçiniz Karşınıza gelecek olan sipariş ekranından gerekli bilgileri doldurunuz. Formun alt kısmında ödeme seçeneklerini göreceksiniz. Buradan PTT Havalesi seçeneğini seçiniz ve "Gönder" butonuna basarak alış verişinizi sonuçlandırınız. Daha sonra PTT Hesap numaramıza ücretinizi yatırınız.)

ya da 0312 384 64 19/20 numaralı telefonlarımızı arayarak abone olabilirsiniz.

--Damga Uzaktan Eğitim Sistemi:
1.Ben Yediiklim Eğitim Kurumları öğrencisiyim. Devam ettiğim şube tarafından bana Yediiklim – Damga Uzaktan Eğitim Video Kart verildi. Bu kartla sisteme nasıl üye olabilirim?
•Site üzerinde ana sayfada yer alan “1. DAMGA KART SAHİBİYİM, ÜYE OLMAK İSTİYORUM.” Linkine tıklayarak karşınıza gelen sayfadan aktivasyon kodunuzu giriniz. Ardından sizden istenen üyelik bilgilerini eksiksiz olarak doldurunuz. Bu sayede üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2.Sisteme kayıt olurken belirlediğim kullanıcı adımı – şifremi unuttum. Şimdi ne yapacağım?
•Kullanıcı adınızı ya da şifrenizi unutmanız / kaybetmeniz halinde destek@damgakpss.com adresine mail göndermeniz gerekmektedir. Tüm mailler en geç 24 saat içerisinde cevaplandırılmaktadır.

3.Video derslerde 5 kez kullanım hakkı olduğu belirtilmiş. Videonun bir bölümünü izlesem bile izleme hakkım gider mi?
•Uzaktan eğitim sistemi içerisinde yüklenen her bir video dersin, yıl boyunca toplam 5 kez izlenme hakkı bulunmaktadır. Bunun temel nedeni, uzaktan eğitim sistemlerinde video izlemelerin suiistimal edilmesidir. Geçmiş yıllarda bazı kullanıcılarımız kullanıcı adı – şifrelerini arkadaşlarıyla paylaşmış, aynı videonun yüzlerce kez farklı bilgisayarlar tarafından izlendiği tespit edilmiştir.
•Bu nedenle herhangi bir videoya giriş yaptığınız an 1 izleme hakkınızı kullanmış sayılırsınız. Sistem içerisinde hangi videoyu kaç kez izlediğinizi ayrıntılı olarak görebileceğiniz bir ekran bulunmaktadır.

4.Dersler toplu olarak mı yoksa parça parça mı sisteme yüklenecek?
•Video ders sisteminde, bire – bir dershane mantığına göre hareket edilmektedir. Tüm öğrencilerimize sezonun başında eğitim verilecek dersler – konular – süreler bildirilecek ve dersler bu programa göre parça parça sisteme yüklenecektir.
•Sınava 1 ay kala tüm video dersler tamamlanmış olacaktır.
•Site üzerinden yapılacak her türlü duyuru, öğrencilerimize yazılı bildiri niteliği taşımaktadır. Bu nedenle öğrencilerimizin site içerisinde yer alan “Duyurular” bölümünü takip etmesi gerekmektedir.

 

 
 YAYIN ARAMA
 Kategori :
 Kelime :
 Soru Bankaları 
 Konu Anlatımlı Kitaplar 
 Denemeler 
 Yaprak Testler 
 ALES Yayınları 
 DGS Yayınları 
 ÖABT Yayınları 
 KPSS-A Yayınları 
 YDS Yayınları 
 KPSS Kumbarası 
 Keyifli Kitaplar 
 Kavram Haritaları 
 Eğit. Bilm.Yeni Yaklaşımlar 
 Kısayol Serisi 
 Mesleki Yeterlilik Eğitimi 
 Bankacılık Sınavlarına Hazırlık 
 PMYO Yayınları 
 2013 SETLERİMİZ 
 İSTİKRAR YAYINLARI 
 KAMPANYALI ÜRÜNLER 
 
 

 

                                                                          

Yediiklim Yayınları © 2014 Her Hakkı Saklıdır. Zübeyde Hanım Mah. Samyeli Sok. No: 17 İskitler / ANKARA
Tel: 0312 . 384 64 19 - 20    Faks: 0312 384 64 23

Email Listemize Üye Olun
 
Adınız
Soyadınız
E-Mail
Cep Telefonu